"Іди вон" в Борисполі: Годунок звернеться до СБУ із запитом щодо інформації, "яка може його корчити"


Секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок, якого напередодні президент Володимир Зеленський вигнав із зали засідання за судимість за розбій, звернеться до СБУ із депутатським запитом, аби з’ясувати, чи є проти нього якась кримінальна справа

Годунок записав відеозвернення. Об этом сообщает nordportal.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Хтось з його (Зеленського, — Ред.) оточення подав неправдиву інформацію і спровокував цей конфлікт. Я планую звернутися до СБУ з депутатським запитом, чи є на мене будь-яка інформація, яка може мене корчити. Думаю, президент розбереться у тій ситуації, в якій ми опинились. Я не бандит", — заявив Годунок.

Депутат додав, що він закликав голосувати за Володимира Зеленського під час президентських виборів і це хочуть використати для дискредитації глави держави.

Зазначимо, що коли президент зачитував зі смартфону новину про судимість Годунка, то запитав у депутата: "Це ви?", на що той відповів: "Так". Після цього Зеленський вигнав Годунка з зали засідання. А наприкінці зустрічі сказав: "Ща позвоню Баканову по поводу этого черта".

Пізніше з’явилась інформація, що Годунок подасть позов до суду на президента "про образу честі й гідності" і поскаржиться до Державного бюро розслідувань.

"Я в ДБР сьогодні напишу заяву на незаконні дії президента і незаконну вказівку, яку він дав СБУ, тиснути на мене", – сказав секретар міськради.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/11/quotidy_vonquot_v_boryspoli_godunok_zvernetsya_do_sbu_iz_zapytom_schodo_informaciyi_quotyaka_mozhe_yogo_korchytyquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя