Військові аеродроми адаптують до стандартів НАТО

У Повітряних Силах спільно з Управлінням регулювання діяльності державної авіації України завершується розроблення нормативно-правової бази щодо адаптації мережі військових аеродромів до стандартів Альянсу. Про це повідомили у прес-службі МОУ.

Фахівці інженерно-аеродромної служби тилу логістики Командування виду вже напрацювали низку змін до Правил визначення придатності до експлуатації аеродромів і злітно-посадкових майданчиків державіації України. Об этом сообщает 044ua.com со ссылкой на СМИ.


У Повітряних Силах завершується розроблення нормативно-правової бази щодо адаптації мережі військових аеродромів. Вже напрацювали низку змін до Правил визначення придатності до експлуатації аеродромів і злітно-посадкових майданчиків державіації України. Зміни розроблені відповідно до узагальненої міжнародної практики сертифікації аеродромів і положень чинного Повітряного кодексу України.


Окрім того, в документі враховано результати досліджень із забезпечення безпеки польотів повітряних суден, а також нормативні документи, стандарти і практики Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) та НАТО. Правила містять вимоги щодо облаштування аеродромів і вертодромів, а також злітно-посадкових майданчиків із метою забезпечення безпеки польотів за визначених експлуатаційних мінімумів. В інженерно-аеродромній службі тилу логістики очікують, що новий документ вступить у дію ще до кінця року.Відео: ТРС МОУ "Бриз"

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/viyskovi_aerodromy_adaptuyut_do_standartiv_nato_327840.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя